Binlerce yıllık güzellik formülü “NEEM”

Gelişen teknolojiler ile birlikte her geçen gün biraz daha doğallıktan uzaklaşsakda, Hintliler özellikle bitkilerden yararlanmaya devam ediyorlar. Doğallığın gücünden yararlanmaya devam eden Hintlilerin "köy eczanesi"olarak adlandırdığı Neem ağacı, Hintli kadınların binlerce yıllık güzellik reçetesi olarak biliniyor. Duru ve saf güzelliğiyle kadınların imrendiği Hintli kadınlar, birçok farklı amaç için de kullanılan Neem ağacının yapraklarını günlük cilt bakımları için kullanıyorlar.

Neem ağacının yaprakları, zengin içeriği sayesinde cilt sorunları ile savaşmada binlerce yıldır Hintli kadınların tercihi olarak biliniyor….

Güzellik formülü

Yağlı, normal, kuru ve akne eğilimli hem de olgun cilt tipleri için uygun olan Neem; Hintli kadınların her gün ciltlerini temizlemek ve ciltlerine sağlıklı bir görünüm kazandırmak için kullandığı güzellik formülü olarak tanınıyor. Olağanüstü bir içeriği bulunan Neem yaprakları; kuruyan ya da çatlayan cildi yatıştırıyor, cildin nem ve yumuşaklık kazanmasına yardımcı olur.

Sosyal Platformlarda Beğen, Paylaş:

Bir Cevap Yazın